من در تات چه می کنم؟

دوست عزیزم که دوره ای از دوره های تندخوانی مرکز تندخوانی تات تبریز را گذرانده یا در حال سپری کردن آن هستید!
کار شما به همینجا ختم نمیشه و شما رو همینجوری رها نخواهیم کرد.

آیا می دونید یا میدونستید این دوره ای که به صورت حضوری یا آنلاین در حال انجامش هستید، در کنار امکانات سایت ایران تندخوانی، چه مزایای ویژه و فوق العاده ای برای اعضا و فراگیرانش ایجاد کرده؟

 تندخوان موفق
فراگیران عضو سایت می تونن تمام روند آموزش و آزمون های انلاین رو از این بخش در دفتر کاری خود پیگیری کنن.


 تیم تندخوانی
اگر خیال رقابت با بقیه فراگیران و فارغ التحصیلان تندخوانی در سراسر کشور رو دارید، علی الخصوص اگر می خواهید از اثر تیمی در افزایش امتیاز خودتون استفاده نمایید، تیم تندخوانی خود رو تقویت و پیگیری نمایید.

 سفارتخانه من در ایران تندخوانی 
برخی از فراگیران و فارغ التحصیلان تندخوانی، علاقه مند هستند از طریق فعالیت در مرکز تندخوانی تات، به صورت بازاریابی و تبلیغ دوره های تندخوانی، کسب درآمد نمایند. برای این عده از دوستان، سفیر آگاهی رو پیشنهاد می دیم.

 مدرس  دوره های تندخوانی و تقویت حافظه
اگر علاقه مند به تدریس هستید، طی شرایطی می تونید به عنوان یکی از مدرسان و در آینده ان شاء الله یکی از اساتید موفق تندخوانی، در مرکز تندخوانی و موفقیت تات تبریز یا نمایندگی های آن، به عنوان مدرس تندخوانی مشغول فعالیت بشید. برای این کار، از منوی تدریس در دفتر کاری اقدام نمایید.
 
تمامی خدمات این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.