قوانین، مقررات و آیین نامه ها

شرایط عضویت در سایت مرکز تندخوانی تبریز
عضویت در سایت مرکز تندخوانی، رایگان و آزاد است. برای استفاده از برخی از امکانات سایت مانند دانلود، تعیین سطح سرعت مطالعه و.. نیاز به عضویت هم نمی باشد. اما در صورت عضویت، اکیدا توصیه می شود که با نام و اطلاعات واقعی خود ثبت نام نمایید. زیرا بعدها برای شرکت در مسابقات و امتیاز بندی های تندخوانی، فقط به اعضای حقیقی اجازه شرکت داده خواهد شد.
در خصوص تصویر پروفایل، حتما و فقط عکس پرسنلی استفاده شود.

 شرایط فعالیت به عنوان تیم تندخوانی
تنها فراگیرانی مجاز به تشکیل تیم تندخوانی و فعالیت گروهی در کسب امتیازات سرعت مطالعه می باشند که توسط یکی از مدرسان مرکز تات، حضور آنها در جلسات مطالعه بادرک تایید شده باشد. لازم به ذکر است که هرگونه فعالیت برای کسب رتبه برتر تندخوانی، منوط به تایید حضور شما در جلسات بادرک می باشد. اما برای شرکت در مسابقات، الزاما نیازی به تشکیل تیم نمی باشد و شما می توانید به تنهایی و با سرعت بالای مطالعه خود، با دیگر تندخوانان رقابت نمایید.
 
مدارک و شرایط لازم برای درخواست فعالیت در سایت به عنوان سفیر آگاهی
برای درخواست جهت فعالیت به عنوان سفیر آگاهی مرکز، ابتدا لازم است دوره تندخوانی خود را با موفقیت سپری کرده و یا خودتان یک تندخوان باشید. 
در مرحله بعد باید بتوانید به سوالات عمومی در خصوص تمرینات و روال کار دوره پاسخ دهید که این موارد به شما آموخته خواهد شد. آنگاه لازم است مطالبی در خصوص نحوه برخورد و ارتباط با نمایندگان فروش، مدارس، کتابفروشی ها، مجامع علمی و آموزشگاهی و.. فرا بگیرید.
بنا به سیاست های مرکز، ممکن است از شما تضمین جهت حسن اجرای تعهدات گرفته شود که می تواند به صورت سفته، تعهد محضری، ضمانت و.. باشد.
پرداخت حق الزحمه با توجه به قرارداد و ارقامی است که در دفتر کاری شما و بخش "سفارتخانه من در تندخوانی" ثبت گردیده است. 
زمان و میزان فعالیت:
کاملا در اختیار سفیر بوده اما لازم است حداقل توافقات انجام شده با مسئول مرکز، رعایت گردد.

شرایط و ضوابط لازم و مدارک لازم برای تدریس در مرکز تندخوانی
الف) تدریس حضوری:
- گذراندن دوره تندخوانی در مرکز یا ارایه گواهی شرکت در یکی از دوره های تندخوانی دیگر مراکز
- سپری کردن دوره ی کارآموزی(آزمون و خطا) با توجه به توانایی متقاضی و نظر مدرسان مرکز، از 2 الی 6 ماه
- طی دوره ی مشاوره تندخوانی و اصول و فلسفه ی تمرینات
- تامین وثیقه یا ضمانت حسن انجام کار و تعهدات به مبلغ 100 میلیون ریال به صورت چک، سفته یا ضمان بانکی که نزد مرکز تندخوانی تات تبریز به امانت و عینا در قرارداد فی مابین قید می گردد.

ب) تدریس آنلاین:
- داشتن سابقه ی تدریس حضوری در مرکز
- توانایی مدیریت بهینه ی زمان و اختصاص زمان تعهد برای پیگیری و کنترل پیشرفت فراگیران از راه دور جهت اخذ نتیجه ی مطلوب
 
تمامی خدمات این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.